Časté dotazy

Ano, přívěsy jsou úplně nové přímo z výrobního závodu. Po přihlášení jste první majitel.
Stačí vám doklad o koupi (faktura), COC list, který dostane při koupi a zelená karta od povinného ručení, které lze také u nás sjednat. S těmito doklady jdete na příslušný úřad s rozšířenou působností a na dopravním oddělení vám na vaší žádost vydají CZ TP a SPZ, kde vyznačí technickou kontrolu na 6 let (u přívěsů do 750 kg) nebo 4 roky (u přívěsů nad 750 kg ). Jelikož je zboží nové, není potřeba evidenční kontrola.
Ano na přívěsy držíme záruku 24 měsíců.
šechny naše přívěsy jsou homologovány pro rychlost 130 km/h.
Ke koupi vám stačí sdělit fakturační údaje: jméno, příjmení, trvalé bydliště. V případě nákupu na firmu: název společnosti, IČO. A peníze v hotovosti.
Ano, nabídneme vám výhodné pojištění od několika pojišťoven a lze na místě pojistit.
Platba kartou možná není. Přijímáme pouze hotovost nebo bezhotovostní převod formou faktury, která musí být zaplacena před odběrem zboží.
Ano, přívěs vám rádi dovezeme. Tato služba je zpoplatněná.
Ano, většina přívěsů disponuje možností vybavit je velkou škálou různého příslušenství jako jsou konstrukce s plachtami, rovné plachty, vyšší bočnice, síťované bočnice, listové pružiny na nápravách, nájezdy, navijáky, opěrné kolečka a nohy, a mnoho dalšího. Pro konkrétní poptávku nás neváhejte kontaktovat.
Ano lze, na všem se s vámi domluvíme.
Ano, lze dodat přívěs podle požadavků zákazníka. Ať už se jedná o rozměry ložné plochy, výšku plachty nebo vybavení různého příslušenství.
přívěsy, o které je největší zájem držíme běžně skladem, u ostatních přívěsů a vozíků na zakázku je termín dodání od 14 – 30 dní.